Liga Evrope, rezultati: Mančester junajted na jedvite jade pobedio Astanu, biće vatre u Partizanovoj grupi

Sportal blic 19.09.2019  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Astanu na Old Trafordu sa 1:0 u meču prvog kola grupe L Lige Evrope.

Junajted je tako izbio na prvo mesto grupe ispred AZ Alkmara i Partizana koji su . Junajted je imao loptu u nogama, imao je šuteve, dvocifren broj kornera i pokušaja iz prekida i nije vredelo. Do gola Astane se nije moglo. Već u trećem minutu je Fred pogodio prečku, Rašfordu je deset minuta kasnije golman odlično odbranio. Mejson Grinvud je u 16. minutu šutirao pored gola, a Nenad Erić je potom u 21. odbranio novi pokušaj Markusa Rašforda. Nizali su se potom šutevi