Kup Srbije: Praznik u Grošnici, Partizan ubedljiv protiv Vodojaže

RTS 09.10.2019

Fudbaleri Partizana savladali su Vodojažu sa 6:0 (1:0) u meču šesnaestine finala Kupa Srbije. Plasman u osminu finala obezbedili Proleter i Teleoptik. Duel Trepče i Crvene zvezde odložen je jer je crveno-belima sprečen ulazaka na KiM, igraće se u četvrtak.

Fudbaler Partizana, prema očekivanju, savladali su Vodojažu i plasirali se u osminu finala Kupa Srbije. Crno-beli su imali lep doček u Grošanici. Gostovanje Partizana je svakako predstavljalo praznik za domaćine. Vodojaža je izdržala prvo poluvreme, a u nastavku Partizan je pojačao tempo, i kvalitet je došao do izražaja. Petostuki strelac bio je Đorđe Ivanović. Crno-beli su dominirali tokom celog meča. Domaćin je bio čvrst i pokušavao je da odbrani svoj gol. To mu