Bajern okrenuo Olimpijakos u pireju: Mančester siti pregazio Atalantu, PSŽ ponizio Briž u Belgiji! (video)

Kurir 22.10.2019

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su večeras posle preokreta Olimpijakos sa 3:2 u trećem kolu Grupe B Lige šampiona.

Olimpijakos je dobro počeo utakmicu i poveo preko Jusufa El Arabija u 23. minutu, ali su Bavarci uspeli da preokrenu i dodju do velikog iskoraka ka plasmanu u osminu finala. Junak preokreta Bajerna bio je Robert Levandovski koji je prvo u 34. minutu doneo izjednačenje, da bi u 62. pogodio za preokret. Bavarci su u 75. minutu preko Korentana Tolisoa došli do dva gola prednosti, a Olimpijakos je u 79. pogotkom Giljermea samo ublažio poraz. U drugom meču Grupe B