Trinkijeri: Čestitam igračima, Pejdž je moj lični MVP

RTS 23.10.2019

Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri, posle pobede protiv Lokomotive u Evrokupu, bio je zadovoljan igrom svog tima i čestitao je igračima na sjajnom meču. Košarkaši Partizana savladali su Lokomotivu Kubanj rezultatom 80:71 u meču četvrtog kola Evrokupa.

Crno-beli su jedini tim koji još nije osetio poraz u Grupi B, a njihov trener nije krio zadovoljstvo posle meča. "Prvo što treba da uradim jeste da čestitam svojim igračima. Odigrali su sjajnu utakmicu. Igrali smo sa navijačima, imali smo lošu treću četvrtinu, ali talenat igrača je veliki. U prvom poluvremenu smo igrali dobro 16-17 minuta, a onda smo pogrešili, posle njihove dve trojke se promenio momentum. Oni su izašli izuzetno jako, mi smo probali, a sačuvali