Kostić uništio šampiona: Frankfurt pregazio Bajern, Srbin dominirao, Majnc za dlaku završio kao Sautempton

Sportal blic 02.11.2019  |  Aleksandar Knežević

Fudbaleri Bajerna, ubedljivo su poraženi u 10. kolu Bundeslige, na gostovanju Ajntrahtu 5:1, a tome je najviše pomogao Džerom Boateng koji je već u devetom minutu zaradio direktan crveni karton.

Bitno je napomenuti da je sjajnu partiju pružio Filip Kostić. Upravo je Srbin postigao prvi gol, u 25. minutu igre, a ubrzo je i asistirao Sou, za 2:0. Robert Levandovski je nastavio sa fantastičnim igrama i ponovo je postigao gol, ovog puta u 37. minutu. Poljak je trenutno bez dileme najbolji napadač sveta. Ali njegova ekipa, nije puno dobila tim golom, pošto su u nastavku Abraham u 49. i Hintereger u 61. pogađali za konačnih 4:1. Kostić je i kod četvrtog gola