Srbin šokirao Barselonu: Radoja srušio velikog favorita, Mesi i kompanija nemoćni protiv Levantea

Sportal blic 02.11.2019  |  Sportklub.rs

Levante je nakom preokreta stigao do velike pobede nad Barselonom 3:1, a poslednji gol na meču delo je srpskog internacionalnca Nemanje Radoje.

Barsa je vodila nakon prvih 45 minuta golom Lea Mesija iz penala, što je bio njegov jubilarni 500. gol u karijeri postignut levom nogm. U nastavku je usledio preokret domaćih, a sve je počelo kada je Kampanja u 61. minutu na najbolji način završio brzu akciju koju su izveli njegovi igrači nakon što je Barsa izgubila loptu na svojoj polovini. Samo dva minuta kasnije, novi šok za izabranike Ernesta Valverdea. Borha Majoral, dete Real Madrida, uputio je sjajan šut sa