Prva liga Srbije: Metalac slavio ‘minimalcem’, slavili Sinđelić, Kabel i Trajal!

Hot sport 02.11.2019  |  Aleksandar Ilić

U četiri meča Prve lige Srbije odigranih danas u tri su slavili domaći timovi, a u jednom gosti.

Radnički KG – Kabel 0:1 Radnički iz Kragujevca upisao je drugi poraz u nizu. Kabel je uspeo da slavi minimalcem i to golom Dvadesetogodišnjeg Nigerijca Kirila Neba u 33. minutu. Sinđelić – Zemun 2:1 Raspoložen je bio Sinđelić i Beograđani su došli do druge pobede u nizu. Dok Zemunci ne znaju za pobedu u prethodnih pet mečeva. Vladimir Ilić doneo je prednost crveno-belima u 15. minutu. Izjednačio je Nikola Vukajlović sa bele tačke u 55. minutu. Tri minuta pre kraja