Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo: Srbija - Luksemburg (3:2)

Dnevnik 14.11.2019  |  Dnevnik.rs

U Beogradu završena utakmica fudbalske reprezentacije Srbije i Luksemburga u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Brza kontra Luksemburga i 3:2 u 75.minutu.Radonjić dao izuzetan gol u 70. minutu za 3:1. Mitrović evrogolom pogodio za 2:0 u 44. minutu. Srbija povela golom Mitrovića u 12. minutu. Luksemburg dao gol u 54. minutu, precizan Rodrigez

90` De Vil šutirao preko gola, velika šansa za Luksemburg. Saša Lukić menja Dušana Tadića . Sudija meč produžio četiri minuta. Odlična partija Srbije u prvom poluvremenu, drugi deo utakmice vrlo slab. 89` Spor ritam u završnici meča 84` Radonjić dodaje, Mitrović pogađa stativu 81` Radonjić asistira umesto da šutira, Mitrović neprecizan 79` Đuričić ušao umesto Ljajića 78` Luksemburg pretio iz kornera, lopta preletela gol posle šuta 75` Brz kontranapad Luksemburga,