Luksemburžani novi miljenici Srba: Portugal na mišiće slomio hrabre momke na stadionu "Žozi Bartel"

Sportal blic 17.11.2019  |  Aleksandar Knežević

Fudbaleri Portugala su uspeli da savladaju Luksemburg na gostovanju, rezultatom 2:0 i tako obezbede plasman na Evropsko prvenstvo.

Luksemburg je mogao da učini veliku uslugu Srbiji eventualnim remijem protiv aktuelnog prvaka Evrope, ali ispostavilo se da rezultat ovog meča nije ni bio previše bitan, s obzirom na to da su . Možda i duže nego što je bilo očekivano su odolevali Luksemburžani u prvom poluvremenu, međutim, nisu uspeli da na pauzu odu bez primljenog gola. Bruno Fernandeš je u 39. minutu iskoristio sjajno dodavanje Bernarda Silve i bez problema savladao golmana domaće ekipe. Drugo