Haos na prijateljskoj utakmici: Kavani izazvao Mesija na tuču! Dobio je neočekivan odgovor, saigrači jedva iskontrolisali situaciju /video/

Sportal blic 18.11.2019  |  Aleksandar Knežević
Haos na prijateljskoj utakmici: Kavani izazvao Mesija na tuču! Dobio je neočekivan odgovor, saigrači jedva iskontrolisali…

Fantastičnoj su predstavi prisustvovali navijači koji su u Tel-Avivu izdvojili novac i vreme kako bi gledali prijateljski susret između reprezentacija Argentine i Urugvaja.

Utakmica je završena rezultatom 2:2, Argentinci su se u poslednjim minutima spasili poraza, a bilo je i tenzija. Leo Mesi i Edinson Kavani su vodili žestoki okršaj na terenu. Vatra je proključala na poluvremenu kada su pomenuti fudbaleri ušli u verbalni sukob. Argentinski mediji su brže-bolje protumačili šta su dvojica igrača poručila jedan drugom, a navodno, Kavani je Mesija upitao "da li hoćeš da se biješ", a dobio je verovatno neočekivan odgovor "kad god hoćeš".