Đorđević šokirao odlukom u Andori: Ostavio Teodosića na klupi, izgubio utakmicu, pa onda imao čudno objašnjenje

Večernje novosti 21.11.2019  |  Đ. S.

Teodosić u drugom poluvremenu nije igrao jer je to bila moja odluka, a i zato što sam želeo da testiram tim, da dobijem odgovore od drugih - objasnio je Đorđević svoju odluku

KOŠARKAŠI Virtusa iz Bolonje su zabeležili drugi poraz u susretu osmog kola Evrokupa protiv Andore, a iako su savladani ubedljivom razlikom, izostanak trijumfa italijanske ekipe može se okarakterisati kao benigni, budući da su oba sastava obezbedila prolazak u drugu fazu - 93:79. Možda bi rezultat po Virtus bio povoljniji da Sale Đorđević nije odlučio da Miloša Teodosića, posle dominantnog prvog poluvremena (19 poena za 14 minuta), u nastavku odmori i vidi šta može