Prva liga Srbije: Metalac prekinuo niz bez pobede, Bačka nastavila agoniju Zlatibora

Hot sport 30.11.2019  |  Darko Noveski

Odigrano je šest od osam utakmica 22. kola Prve lige Srbije, poslednjeg u jesenjem delu prvenstva.

Raspoloženi na novogodišnje i božićne praznike će Metalac. Posle poraza i remija četa Aleksandra Stankovića pobedila je kraj Dunava Smederevo – 1:0. Gosti su slavili autogolom Stojkovića u 3. minutu. Derbi kola odigran je u Bačkoj Palanci gde je Bačka dočekala Zlatibor i slavila sa 1:0. Gol odluke postigao je Krstić iz penala u 64. minutu. Goleadu smo gledali u Vranju, Dinamo je poveo protiv Žarkova golom Nedeljkovića u 13. minutu. Šiškov je u 20. izjednačio na