Đavoli očerupali pevce: Mančester slavio protiv svog bivšeg trenera, Lester u stopu prati Liverpul (video)

Kurir 04.12.2019

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Totenhema sa 2:1, u utakmici 15. kola Premijer lige.

Junajted je poveo već u šestom minutu golom Markusa Rašforda, izjednačio je Dele Ali u 39, a pobedu klubu s Old Traforda doneo je Rašford sa penala u 49. minutu. Mančester junajted je, posle dva remija, upisao petu pobedu od početka šampionata i šesti je na tabeli sa 21 bodom. Na drugoj strani, Totenhem je doživeo prvi poraz od dolaska Žozea Morinja i trenutno je osmi sa 20 bodova. Istim rezultatom Čelsi je na svom terenu bio bolji od Aston Vile. Strelci za