Gordić i veličković slomili megu: Partizan kao gost u "svojoj" Hali sportova pobedio pred nastavak evropskog puta video

Kurir 06.12.2019

U 10. kolu ABA lige u Hali sportova Ranko Žeravica na Novom Beogradu Partizan slavio protiv Mege kao gost rezultatom 77:98 (27:22, 24:27, 15:17, 11:32)

U vrlo efikasnom meču u hali u kojoj je Partizan pisao svoju istoriju slavili su crno-beli, malo teže iako rezultat govori suprotno jer su domaći bili u igri 30 minuta a u tim momentima pobednik se nije nazirao. Mega je ušla u meč veoma šuterski raspoložena pogađali su dosta trojki i na taj način su držali crno-bele na odstojanju te su prvu četvrtinu dobili rezultatom 27:22. I u drugoj četvrtini se igralo slično ali su ovoga puta u rafalnoj paljbi bili uspešniji