Uzbudljivo do daske, to Jokić voli,: Ali... Denver opet izgubio, Srbin razbijao Bruklin, a onda je Marej uprskao /video/

Sportal blic 08.12.2019  |  Petar Lazić

U Bruklinu vrlo, vrlo uzbudljiv meč između istoimene ekipe i .

Na kraju su slavili domaći rezultatom 103:102, za četvrti poraz Denvera u poslednjih pet utakmica. Ponovo je odličan bio , forma srpskog centra ide uzlaznom putanjom što raduje Majkla Melouna. Imao je 24 poena, 11 skokova i šest asistencija i u tim delovima igre bio najbolji kada je reč o Nagetsima. Smenjivala se u nekoliko navrata prednost tokom utakmice, ali je prvo poluvreme bilo u potpunosti u znaku Bruklina. Netsi su vodili gotovo 24 minuta, nisu uspeli da se