(VIDEO) “Dončić? Kingsima je od Evropljana potreban samo Bjelica”: Sakramento pobedio Dalas, Profesor delio lekcije…

Nedeljnik 09.12.2019  |  Nedeljnik.rs

Košarkaši Sakramento Kingsa savladali su tim Dalasa rezultatom 116:110 u kojem su umalu ispustili ogromnu prednost.

Poveo je tim Luka Volton 20 razlike na poluvremenu, kontrolisali su igru dve četvrtine i održavali prednost u trećoj, a onda je u poslednjoj deonici došlo do pada u igri i Dalas je prišao na dve poena razlike. Tim Rika Karlajla igra šampionski i čim oseti krv – napada. Ipak, na 7,7 sekundi do kraja Dončić je promašio skok šut za izjednačenje, a onda četiri sekunde kasnije Bjelica postavio konačan rezultat zakucavanjem. Bjelica – igrač utakmice. Srpski