Partizan se časno oprostio od Evrope: Crno-beli napunili mrežu Astane! Ostaje žal za prolećem! Kurir TV

Kurir 12.12.2019

Fudbaleri Partizana savladali su Astanu iz Kazahstana rezultatom 4:1 (3:0) u utakmici 6. kola Lige Evrope

Crno-beli su na svom stadionu bili ubedljivi u meču koji nije imao takmičarski značaj, ali donosi lepih 570.000 evra od UEFA za tri boda. Golove za Partizan postigli su Suma u 4. minutu, Sadik u 22. i 76. minutu i Asano u 26. minutu. Počasni pogodak za Astanu je postigao Rotariju u 79. minutu. Partizan je završio takmičenje u grupi L sa 8 bodova. Dalje su prošli Mančester junajted sa 13 bodova i AZ Alkmar sa 9 bodova. Crno-beli su propustili priliku da obezbede