Premijerligaška frka: Čelsi izgubio u završnici, a Lester i Vardi prekinuli fenomenalan niz u meču punom frka i tenzija /video/

Sportal blic 14.12.2019  |  Aleksandar Knežević
Premijerligaška frka: Čelsi izgubio u završnici, a Lester i Vardi prekinuli fenomenalan niz u meču punom frka i tenzija…

Fudbaleri napravili su veliki kiks na "Stamford Bridžu". je kao gost pobedio rezultatom 1:0 i tako šokirao navijače u Londonu.

Gosti su odigrali izuzetno dobar meč. Iako je Čelsi imao znatno veći posed lopte, nije uspeo to da materalizuje, što je Bornmut kaznio najstrožije moguće. U 84. minutu je Dan Gosling postigao prvi gol u sezoni, a to je uradio na zanimljiv način. Nakon što fudbaleri Čelsija nisu uspeli da otklone opasnost posle kornera, lopta je srećno stigla do Engleza. On se sjajno snašao i prebacio loptu preko sebe, ali i Kepe Arizabalage. Prvobitno je dosuđen ofsajd, pogodak je