Evroliga: Lučić odličan, Bajern ipak poražen! Marinković ‘sipao’ 20 poena u porazu Valensije!

Hot sport 10.01.2020

Završeno je 18. kolo Evrolige, a sve ide od ruke Crvenoj zvezdi, koja je sa devet pobeda zauzela osmo mesto.

Valensija je dočekala Olimpijakos, a domaći sastav poražen je 91:93, a već u prvoj deonici bilo je jasno da će meč ući u egal. Na poluvreme Pirejci su imali prednost od tri poena, koja je do kraja treće deonice narasla na sedam. Domaći tim ubacio je u ‘petu’ u poslednjoj četvrtini, ali je bilo kasno za preokret. San Emeterio je bio najefikasniji u Valensiji sa 23 poena, Vanja Marinković je dodao 20 poena. Nikola Milutinov je za goste proveo na terenu 14 minuta bez