Bundesliga: Het-trik Halanda na debiju, Borusija slavila 5:3, Srbi asistirali u pobedi Ajntrahta (video)

Hot sport 18.01.2020  |  Darko Noveski

U 18. kolu Bundeslige Borusija iz Dortmunda je kao gost pobedila Augsburg 5:3 (0:1) i dobro je započela 2020. godinu.

Kakav preokret u Augsburgu!? Igrao se 34. minut kada je Vargas ubacio loptu u peterac, a najbolji strelac domaćih Niderlehner pogodio za 1:0. Tim rezultatom se otišlo na poluvreme. A, onda ‘ludnica’ u drugih 45 minuta. Ni minut se nije igralo u drugom delu kada je Rihter odapeo sa 25 metara i savladao Burkija – 2:0. Borusija je brzo uzvratila, samo tri minuta kasnije Azar je asistirao za Branta, a ovaj pogodio – 2:1. Augsburg je u 55. minutu odbio nalet