Pl: Siti preokrenuo, pa autogolom poklonio bod Palasu, Vulverhempton od 0:2 do tri boda, Njukasl iznenadio Čelsi

Večernje novosti 18.01.2020  |  Beta

Arsenal je igrao 1:1 sa Šefildom, a istim rezultatom je završena utakmica između Vest Hema i Evertona

Fudbaleri Mančester sitija i Kristal Palasa igrali su danas nerešeno 2:2, u 23. kolu Premijer lige. Palas je vodio od 39. minuta golom Dženka Tosuna, a potom je Serhio Aguero u 82. i 87. doneo prednost domaćinu. Siti ipak nije uspeo da pobedi, pošto je Fernandinjo dao autogol u 90. minutu. Siti je drugi sa tri boda više i utakmicom manje od trećeplasiranog Lestera. Sada zaostaje 13 bodova za vodećim Liverpulom, koji ima dva meča manje. Vulverhempton je prekinuo niz