Predrag Rajković patosirao Embapea: Naseo je na provokaciju, sudija mu to nije oprostio!

Telegraf 23.01.2020  |  Telegraf.rs

Fudbaleri PSŽ-a pobedili su Rems kao gosti sa 3:0 u polufinalu Liga kupa, pa će u borbi za trofej igrati protiv Liona.

Nije se proslavio naš reprezentativac Predrag Rajković, u 9. minutu je primio gol od Markinjoša kada je mogao daleko bolje da reaguje, bio je neodlučan posle kornera pri izlasku na peterac i to je bilo kobno i za Rems i za njegovo samopouzdanje. Drugi gol je takođe "pao" iz prekida, ovaj put je autogol u pitanju i lopta je prevarila Rajkovića promenivši malo pravac, prošla mu je tik uz ruku, nije imao sreće ni u 77. minutu. Tada ga je Kuasi iz odbitka matirao, i to