Liverpul nastavio nestvaran niz: Vulvsi pokazali zube, Klop ima razloga za brigu, Minamino ispisao istoriju!

Sportal blic 23.01.2020  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Liverpula zabeležili su novu pobedu u poslednjoj utakmici 22. kola Premijer lige u gostima protiv Vulverhemptona rezultatom 1:2 (0:1).

Uprkos pobedi trener crvenih Jirgen Klop neće po mnogo dobrih stvari pamtiti ovo gostovanje. Osvojena su tri boda, ali veliki problem će Nemcu predstavljati potencijalno ozbiljna povreda Sadija Manea, koji je u suzama napustio teren već u 33. minutu. Gosti iz Liverpula su odlično počeli i posle sjajnog kornera Aleksander-Arnolda došli do vođstva već u 8. minutu, a najviše je skočio u šesnaestercu kapiten Džordan Henderson. Usledila je povreda Manea, ulazak