Levante pao u pamploni u samom finišu: Blickrig Osasune za tri boda i veliki korak ka gornjem delu tabele

Sportal blic 24.01.2020  |  Sportklub.rs

Fudbaleri Osasune pobedili su na svom terenu Levante sa 2:0 (0:0), u utakmici 21. kola španske Primere.

Domaći navijači su na gol čekali do 81. minuta kada ekipa iz Pamplone do vođstva dolazi sa bele tačke. Sigurno je penal izveo Ruben Garsija. Samo tri minuta kasnije Inigo Perez je potvrdio pobedu svoje ekipe. Osasuna na desetom mestu na tebeli ima 28 bodova, a Levante nakon trećeg vezanog poraza na 13. mestu ima dva boda manje. Primera, 21. kolo: Osasuna – Levante 2:0 (0:0) (Garsija 81p, Peres 84) Subota: Espanjol – Atletik B.ilbao 13 Valensija – Barselona 16