Najjezivija utakmica ikada! Košarkaši jedva stajali - Jokićev tripl-dabl, navijači Denvera i Hjustona plakali zajedno! /video/

Sportal blic 27.01.2020  |  Blicsport.rs
Najjezivija utakmica ikada! Košarkaši jedva stajali - Jokićev tripl-dabl, navijači Denvera i Hjustona plakali zajedno…

Nedugo nakon što je objavljena informacija da je poginuo Kobi Brajant, počeo je meč Denvera i Hjustona u kom su Nagetsi upisali pobedu rezultatom 117:110.

Utakmica Denvera i odlična partija Nikole Jokića ostala je u senci velike tragedije u kojoj je poginulo devetoro ljudi među kojima je legendarni košarkaš. Roketsi su bolje počeli duel, već nakon nekoliko minuta imali su prednost od osam poena, koju su održavali do kraja prve deonice koju su dobili sa +9. U drugoj četvrtini Denver je odgovorio znatno bolje, pogotovo u odbrani. Predvođeni našim Nikolom Jokićem i raspoloženim Džeremijem Grentom gosti iz Teksasa, koji