Liga šampiona nikada ne razočara! Atalanta nastavila evropsku bajku - uništena Valensija, Lajpcig nakon prekida meča slavio u Londonu

Sportal blic 19.02.2020  |  Vladimir Andonov
Liga šampiona nikada ne razočara! Atalanta nastavila evropsku bajku - uništena Valensija, Lajpcig nakon prekida meča slavio…

Drugo veče osmine finala Lige šampiona definitivno pripada fudbalerima Atalante koji su na "San Siru" bili ubedljivi i efikasni te pobedili rezultatom 4:1 (2:0).

U drugom meču Lajpcig je porazio Totenhem rezultatom 0:1 (0:0) nakon kraćeg prekida meča početkom drugog poluvremena. Liga šampiona nikada ne razočara! Čak četiri puta je golman gostiju Domenek morao da vadi loptu iz mreže. Gol Valensije načeo je dvostruki stelac Hatebur, koji se dobro snašao u protivničkom petercu i na asistenciju kapitena Alehandra Homeza smestio loptu u gol. Valensija u prvom poluvremenu nije imala nijedan šut u okvir gola domaćih, a samo tri