Eksplozija herte za 26 minuta: Četiri gola, veče za pamćenje Vedada Ibiševića! Grujić se radovao, Subotić ne baš

Sportal blic 22.05.2020  |  P. L.

U derbiju glavnog grada Nemačke ubedljivu pobedu odnela je Herta koja je Union porazila sa 4:0.

Duel na Olimpijskom stadionu bio je u znaku Vedada Ibiševića koji je postigao pogodak i imao dve asistencije. Tokom prvog poluvremena je bilo prilika na obe strane, ali ne i golova. Za samo minut u nastavku, Herta je dva puta zatresla mrežu gradskog rivala. Vedad Ibišević je najpre pogodio na asistenciju Patenharda, da bi tek nakon što se krenulo sa centra asistirao Lukebakju za 2:0. Nije prošao ni dvocifren broj minuta, a Gikjevič je ponovo morao da vadi loptu iz