Goleade u Bundesligi: Frankfurt od 1:3 do boda, Kostić asistent, Volfsburg deklasirao Leverkuzen

Večernje novosti 26.05.2020  |  Beta

Posle derbija između Bajerna i Dortumnda odigrana su još tri meča, na dva su se mreže često tresle

Fudbaleri Volfsburga pobedili su večeras u gostima ekipu Bajer Leverkuzena sa ubedljivih 4:1, u utakmici 28. kola Bundeslige. Dva gola za pobednički tim postigao je Marin Pongračić, u 43. i 75. minutu, a u strelce su se upisali i Maksimilijan Arnold u 64. i Renato Štefen u 68. minutu. Jedini pogodak za domaći tim postigao je Julijan Baumgartlinger u 86. minutu. Volfsburg je šesti na tabeli nemačkog šampionata sa 42 boda, dok je Bajer peti sa 53 osvojena boda.