Kakav nokaut nasred superligaškog terena: Fudbaler Radničkog patosirao rivala, dobio crveni - pa se čudio /video/

Sportal blic 30.05.2020  |  P. L.

Superligaški dnevni maraton okončan je sjajnom utakmicom u Kruševcu gde su remizirali Napredak i Radnički 1:1, uz gol kineskog internacionalca Runzea Haoa na debiju za goste, i to u 93. minutu.

Strelac za Napredak bio je Nenad Gavrić u 65. minutu, činilo se da će i taj jedan gol biti dovoljan za tri boda i prvu pobedu "Čarapana" ove godine s obzirom na to da su imali igrača više od 45. minuta, međutim defanzivni kiks u smiraj meča skupo ih je koštao, piše Telegraf.rs. Crveni karton pred kraj poluvremena zaradio je Mario Maslać zbog udaranja protivničkog igrača bez lopte. Do tog momenta videli smo uravnotežen odnos snaga uz dva konkretna bega Bjeloša kome