Ludnica na meču hrvatskog kupa: Fudbaleri Rijeke i Osijeka se potukli na terenu, a nakon utakmice je usledio haos (video)

Hot sport 01.06.2020  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Rijeke i Osijeka potukli su se tokom utakmice polufinala kupa Hrvatske.

Meč je završen rezultatom 3:2 u korist Riječana, koji će igrati u finalu i braniće pehar protiv Lokomotive iz Zagreba. Mnogo drame i tenzije bilo je u duelu Rijeke i Osijeka, gde su gosti imali prednost od 2:0, a onda se sve promenilo u 56. minutu kada je Klajnhajsler dobio drugi žuti karton. Rijeka je nakon toga uspela da preokrene. U 66. minutu je Murić dao gol za smanjenje rezultata, da bi Čolak u 74. minutu izjednačio sa bele tačke, a konačan rezultat postavio