Superliga: TSC siguran protiv Proletera, minimalac Voždovca u duelu sa Napretkom

Večernje novosti 05.06.2020  |  Beta

TSC je treći na tabeli sa 56 bodova, koliko ima i Vojvodina uz meč manje, dok je Proleter na 11. poziciji sa 29

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas u gostima ekipu Proletera sa 3:1, u prvoj utakmici 28. kola Superlige Srbije. TSC je poveo u šestom minutu golom Nenada Lukića sa penala, izjednačio je Branislav Jovanović u 54. minutu, da bi novu prednost gostujućem timu doneo Vladimir Silađi u 66. minutu. Pobedu ekipe iz Bačke Topole potvrdio je Đuro Zec u 84. minutu. TSC je treći na tabeli sa 56 bodova, koliko ima i Vojvodina uz meč manje, dok je Proleter na 11. poziciji sa 29.