Serija A: Spektakularan meč na San Siru, Juventus vodio 2:0, a onda ih je Milan uništio

Večernje novosti 08.07.2020  |  Beta

Fudbaleri Lećea pobedili su večeras na svom terenu Lacio sa 2:1, u utakmici 31. kola Serije A i ostvarili važne bodove u borbi za opstanak

Fudbaleri Milana savladali su ekipu Juventusa nakon preokreta rezultatom 4:2, u okviru 31. kola italijanske Serije A. Izabranici Stefana Piolija su uspeli da na nestvaran način stignu do trijumfa protiv velikog rivala. Domaći su nadoknadili zaostatak od 0:2 za samo pet minuta. Na San Siru viđena su dva potpuno različita poluvremena. Prvi deo bio je ekstremno dosadan, bez mnogo šansi i uzbuđenja, da bi odmah u nastavku susreta usledio spektakl i čak pet pogodaka u