Liga Evrope: Šahtjor deklasirao Bazel i zakazao duel sa Interom, Sevilja u završnici do pobede, Volvs ima za čim da žali

Večernje novosti 11.08.2020  |  N. St.

KLUPKO se odmotava.

Poznati su, svi polufinalisti Liga Evrope. Preostala dva četvrtfinalna meča odigrana su večeras u Nemačkoj. U Gelzenkirnehu je sve brzo bilo rešeno. Šahtjor je deklasirao Bazel – 4:1 (2:0). Prvi gol viđen je već u drugom minutu kada je posle kornera Moraeš postigao gol, svemu je prethodila velika greška i užasna procena mladog srpskog golmana Đorđa Nikolića. Već u 22. minutu je bilo 2:0 kada je Taison, uz malo sreće, zatresao mrežu i sa tim rezultatom se otišlo na