Nejmar odgovorio kritičarima koji govore da je uobražen: Brazilac prekinuo saigrača dok je davao izjavu i uradio nešto o čemu svi govore /video/

Sportal blic 13.08.2020  |  N. Z. L.
Nejmar odgovorio kritičarima koji govore da je uobražen: Brazilac prekinuo saigrača dok je davao izjavu i uradio nešto o…
Fudbaleri Atalante sinoć su bili na korak senzacije, nekoliko minuta ih je delilo do velikog uspeha, ali, na kraju su takmičenje u Ligi šampiona završili porazom od Parižana (2:1) u četvrtfinalu. Jedan od junaka pobede bio je , koji je učestvovao kod gola za izjednačenje u 90. minutu kao asistent, a na ovom meču uspeo je da obori i rekord po broju driblinga. Na kraju je zasluženo poneo priznanje najboljeg igrača utakmice, koje je rešio da preusmeri i dodeli