Partizan pao posle produžetaka: Sumin gol nije bio dovoljan, Rezai presudio crno-belima

Večernje novosti 24.09.2020  |  Novosti online

FUDBALERI Partizana izgubili su od Šarlroa sa 2:1 posle produžetaka i tako ostali bez šanse da se plasiraju u Ligu Evrope.

Mogli su crno-beli bolje da prođu na ovom meču. Bilo je prilike da pitanje pobdnika reše posle 90 minuta, ali su pali posle dodatnih 30 minuta igre. Utakmicu je rešio najbolji igrač domaćih Kaveh Rezai koji je pogodio sjajno iz slobodnog udarca u 108. minutu. Belgijski klub je prvi put na utakmici poveo u 10. minutu kada je Desole savladao Stojkovića posle odbijene lopte. Do kraja prvog dela se igralo oprezno. Nije bilo mnogo prilika. Delovalo je kao da su