Sjajan meč u Sevilji: Real posle preokreta savladao Betis, Jović dao doprinos pobedi, junak Serhio Ramos (video)

Večernje novosti 26.09.2020  |  Č. V.

FUDBALERI Real Madrida pobedili su Betis sa 2:3 na "Benito Viljamarinu" u 3. kolu La Lige.

Fantastična utakmica odigrana je u Sevilji. Ovo su mečevi u kojima je prava šteta što su tribine prazne. Srpski fudbaler Luka Jović dobio je priliku od starta. Igrao je 72 minuta i uspeo je da iznudi crveni karton, pošto je nakon faula nad njim isključen desni bek domaćih Emerson. Betis je bio dostojan rival Realu, to pokazuje i rezultat, posebno posle prvih 45 minuta kada je domaći sastav imao prednost. Gosti su bili ti koji su prvi došli do vođstva. Igrao se 14.