Ovo su svi učesnici Lige šampione! Šeširi i potencijalna grupa smrti na žrebu: Živkovići i PAOK ostali bez elite, iznenađenje u Pragu!

Sportal blic 30.09.2020  |  M.D.S.
Ovo su svi učesnici Lige šampione! Šeširi i potencijalna grupa smrti na žrebu: Živkovići i PAOK ostali bez elite…

PAOK nije uspeo da se plasira u grupnu fazu Lige šampiona.

Prošli su Bešiktaš i Benfiku, ali nisu mogli pored Krasnodara. Ruski tim slavio je kod kuće u prvom meču sa 2:1, a istim rezultatom rešili su i utakmicu u Solunu. Srpski fudbaleri Živko i Andrija Živković odigrali su ceo meč. Imao je PAOK svoje šanse koje nije iskoristio u prvom poluvremenu, dok su se u drugom još više otvorili i primili gol. Mihalidis je postigao autogol i u 73. minutu je Krasnodar poveo. Uspeo je El Kaduri da izjednači u 77. minutu i delovalo je