Završene sve utakmice superlige za danas: Na pet utakmica viđeno 11 golova! Četiri penala, a od toga čak tri na jednom meču!

Hot sport 17.10.2020  |  Dimitrije Nišavić
Završene sve utakmice superlige za danas: Na pet utakmica viđeno 11 golova! Četiri penala, a od toga čak tri na jednom…

Zanimljiv dan za fudbal u Srbiji! Odigrano je pet duela.

Inđija – Zlatibor 1:0 Prve su na teren izašle ekipe Inđije i Zlatibora. Konačan rezultat postavljen je već u prvom poluvremenu. U 22. drugom minutu meča Nebojša Bastajić je bio precizan i doneo je svom timu tri boda. Voždovac – Spartak Subotica 2:1 Voždovac nastavlja sa odličnim rezultatima. U prethodnih pet kola zabeležili su četiti prvenstvene pobede. Izgubili su samo od Crvene zvezde. Ajdinović je doneo prednost domaćinu već u 5. minutu utakmice. Japanac Šimura