Trijumf Vojvodine i novog pazara: Napredak pobedio Mačvu, remi Proletera i Voždovca!

Kurir 25.10.2020

Fudbaleri Napretka pobedili su u Šapcu domaću Mačvu sa 2:1, u utakmici 12. kola Super lige Srbije.

Napredak je poveo golovima Miloša Mijića u 12. minutu i 30. minutu iz penala, a gol za Mačvu postigao je Filip Pejović u 58. minutu iz penala. Obe ekipe utakmicu su završile sa po desetoricom igrača, u 58. minutu isključen je igrač kruševačke ekipe Jovan Marinković, dok je u petom minutu nadoknade vremena crveni karton dobio fudbaler domaćih Miroljub Pešić. To je druga pobeda Napretka u ligi i zauzima 16. mesto na tabeli sa devet bodova. Mačva je pretrpela deveti