Potpuno neočekivano! Prvi poraz srpkog trenera nije mogao da bude bolniji! Za čitavo Ostrvo je heroj mediji se utrkuju da pišu o njemu, a sinoć prekinuo nestvaran niz!

Sportal blic 31.10.2020  |  M.D.S.
Potpuno neočekivano! Prvi poraz srpkog trenera nije mogao da bude bolniji! Za čitavo Ostrvo je heroj mediji se utrkuju da…

Veljko Paunović doživeo je prvi poraz na klupi Redinga u novoj sezoni engleskog Čempionšipa.

On je na gostovanju Koventriju izgubio sa 3:2 (1:0), ali će i dalje ostati na prvom mestu na tabeli. Reding ima 22 boda, čak šest više od Bornmuta uz utakmicu više, prenosi "B92". Paunovićev tim je na ovom meču primio čak tri gola, koliko u svih prethodnih osam utakmica Čempionšipa. Jedini gol u prvom poluvremenu dao je Gustavo Hamer za domaće u 23. minutu. Reding je izjednačio u 66. kada je mrežu pogodio najbolji strelac Žoao Lukas. Ipak, Paunovićev tim je