KUP SRBIJE: Zvezda LAGANO "ispila pivo" (VIDEO+FOTO)

Srbija Danas
Fudbaleri Crvene zvezde
Fudbaleri Crvene zvezde / Izvor: MN Press

Crveno-beli ubedljivi protiv domaćina.

Crvena zvezda se u skladu sa očekivanjima rutinski plasirala u osminu finala Kupa Srbije pošto je kao gost pobedila ČSK u Čelarevu 3:0, a rezultat je mogao da bude i ubedljiviji. Pobeda crveno-belih se nijednog trenutka nije dovodila u pitanje iako je trener crveno-belih Miodrag Božović odmorio nekoliko standardnih prvotimaca.

SA SEDNICE IZ ZAGREBA: ABA liga je ljuta, EVO na KOGA i ZAŠTO (FOTO)

Crvena zvezda je povela preko Marka Poletanovića u 32. minutu, a taj gol možete da pogledate OVDE. Ubrzo zatim moglo je da bude i 2:0 za Zvezdu, ali kapiten Aleksandar Luković nije uspeo da realizuje penal.

Luković se za neiskorišćeni penal iskupio u 72. minutu, kad je postigao prelep gol iz slobodnog udareca, koji možete da pogledate OVDE.

Strelac drugog gola u Čelarevu, kapiten Luković #fkcz #czv #zvezda #crvenazvezda #kup

A photo posted by FK Crvena zvezda (@crvenazvezdafk) on

Pobedu je overio rezervista Predrag Sikimić golom u 82. minutu.

ČSK PIVARA – CRVENA ZVEZDA 0:3
Strelci: Poletanović u 32, Luković u 72. i Sikimić u 83. minutu. Stadion: ČSK Pivare. Gledalaca: 2.500. Sudija: Aleksandar Vasić

ČSK (4-4-2): Tankosić - Tomović, Marković, Kerkez, Jević – M. Plavšić (46. Mezei), Krstanović, Davidov, Žakula – Vukasović (od 65. Stepanov), Nikodijević (od 58. Furtula).

C. ZVEZDA (4-1-4-1): Manojlović – Petković, Le Talek, Aleksandar Luković, Ristić – Poletanović – Mouče (od 63. Srnić), Ruiz (od 75. Račić), Andrija Luković, Plavšić – Orlandić (od 73. Sikimić).