KUP SRBIJE: Đurđević i Leonardo srušili Napredak (VIDEO)

Srbija Danas
Djurdjevic
Djurdjevic / Izvor: MN Press
Branilac trofeja bez većih problema eliminisao goste iz Kruševca.

Branilac trofeja Partizan je rutinski eliminisao Napredak pobedivši ga 3:1, ali trener Marko Nikolić i navijači crno-belih mogu da budu zadovoljni samo prvim poluvremenom, pošto je u drugom "parni valjak" odigrao slabije. Uroš Đurđević je postigao dva gola, a u strelce se ponovo upisao i Leonardo, heroj pobede Partizana u 152. "večitom derbiju.

OVO ĆE KORISTITI ZVEZDI I PARTIZANU: Čeferin ide protiv bogatih (FOTO)

Prvo poluvreme je bilo kao iz bajke za Partizan, pošto su crno-beli praktično iskoristili sve šanse koje su imali. Sva tri gola iz prvog poluvremena pogledajte OVDE.

ADEM LJAJIĆ DEMANTOVAO GLASINE: Objavljena slika koja pokazuje SA KIM je stvarno u vezi (FOTO)

U drugom poluvremenu Napredak je zaigrao mnogo bolje, i ne samo da je smanjio preko Alekse Vukanovića, već je imao još nekoliko odličnih prilika da se u potpunosti vrati u meč.

SA SEDNICE IZ ZAGREBA: ABA liga je ljuta, EVO na KOGA i ZAŠTO (FOTO)

Ovo je PRAVI razlog zbog kojeg su Škotlanđanke pobegle sa megdana (FOTO)

Sve dileme oko konačnog pobednika, ako ih je uopšte i bilo, rešene su kad je u 71. minutu Napredak ostao sa desetoricom posle isključenja Sekidike.

Partizan je OVIM sponzorstvom rešio finansijsku stabilnost (FOTO)

PARTIZAN - NAPREDAK 3:1

Strelci: Đurđević u 19. i 36. i Leonardo u 25. za Partizan, a Vukanović u 56. za Napredak. Beograd. Stadion: FK Partizan. Gledalaca: 1.000 Sudija: Ilija Brdar (Novi Sad).

PARTIZAN: Kljajić, Vulićević, Ostojić, Milenković, Miletić, Everton, Marjanović, Stevanović (od 75. Janković), Leonardo (od 67. Kosović), Đurđić, Đurđević (od 80. Vlahović).

NAPREDAK: Petrović, Varga (od 40. Ndiaje), Urošević, Projić, Simonović, Šljivić, Šarac, Vulić (od 69. Petrović), Vukanović, Gobeljić, Jovović (od 46. Sikidike).