Sportal
i

PRŠTAĆE U LIGA KUPU Junajted na Siti, Vest Hem protiv Čelsija!

sportal - Vest objavljena: 23:59 - 21.09.2016

Fudbaleri Mančester junajteda, Sitija i Vest Hema plasirali su se u treće kolo Liga Kupa.

Junajted je posle čak tri uzastopna poraza savladao trećeligaški Nortempton sa 3:1, a Siti se zadovoljio sa 2:1 na gostovanju Svonsiju. Totenhem je bio nešto raspoloženiji protiv Džilingema (5:0), a od srpskih predstavnika, Slaviša Jokanović je kao trener Fulama eliminisan od Bristola na svom terenu sa 2:1, i to pogotkom Abrahama u 90. minutu.

Drame je bilo i u susretu Vest Hema i Akringtona, čekićare je dalje odveo Paje pogotkom u 96. minutu duela.

Uz njega, junak dana je i Junajtedov Rašford, ovo je još jedno takmičenje u kom je postigao gol na debiju!

Nakon mečeva, izvučeni su i parovi naredne runde, biće žestoko. Igraće Vest Hem i Čelsi, Junajted i Siti, Arsenal i Riding, Liverpul i Totenhen, Bristol i Hal, Lids i Norič, Njukasl i Preston, Sautempton i Sanderlend.