19. novembar  2016. 17.33  →  22.59 | Izvor: Beta

Pobede Kjeva, Napolija i Juventusa

Verona -

Fudbaleri Kjeva pobedili su danas Kaljari sa 1:0 i tako prekinuli niz loših rezultata u italijanskoj Seriji A.

Kjevo je pobedom izbio na osmo mesto sa 18 bodova i pretekao rivala, koji je na 12. poziciji sa dva manje.

Strelac u Veroni bio je Masimo Gobi u 53. minutu.

Srpski fudbaler Ivan Radovanović igrao je celu utakmicu za Kjevo i dobio žuti karton u prvom poluvremenu.

Napoli bolji od Udinezea

Fudbaleri Napolija pobedili su danas u gostima ekipu Udinezea sa 2:1 u utakmici 13. kola italijanske Serije A.

Oba gola za Napoli postigao je Lorenco Insinje u razmaku od deset minuta, u 47. i 57. minutu. Jedini pogodak za Udineze postigao je Stipe Perica u 59. minutu.

Napoliju je ovom pobedom prekinuo seriju od dva meča bez pobede, četvrti je na tabeli Serije A sa 24 bodova. Udineze je, na drugoj strani, na 14. mestu sa 15 bodova.

U narednom kolu Napoli dočekuje Sasuolo, a Udineze ide u goste Kaljariju.

Juventus siguran protiv Peskare

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu Peskaru sa 3:0 u utakmici 13. kola italijanske Serije A.

Golove za Juventus postigli su Sami Kedira u 36, Mario Mandžukić u 63. i Hernanes u 69. minutu.

Šampionu Italije ovo je bila 11. pobeda od početka prvenstva.

Juventus je prvi na tabeli sa 33 boda, ima sedam bodova više od drugoplasirane Rome. Peskara je na 18. mestu sa samo sedam osvojenih bodova.

Ekipa iz Torina u narednom kolu gostuje Đenovi, dok Peskara ide u goste Romi.