≫

Voša pobedila golom u 89. minutu, pogodak Fofane nedovoljan za Čuku, budući napadač Zvezde srušio Nišlije (VIDEO)

Zakuvalo se u borbi za plej-of * Pobede su još ostvarili i Lučani i Javor

• 0

Trka Vojvodine i Partizana za Crvenom zvezdom se uspešno nastavila za ova dva kluba i psle 17. kola Super lige Srbije.

Nakon što je Partizan u petak veče savladao Napredak rezultatom 3:2, Novosađani su tek u 89. minutu došli do sve tri boda protiv Bačke - 1:0.

Strelac odlučujućeg gola na prvom istorijskom gostovanju Novosađanja Bačkoj bio je Ašćerič, posle odličnog kontranapada koji su povukli Paločević i Zličić.

Zanimljivo, upravo će Vojvodina i Čukarički ukrstiti koplja u sredu kada je na programu vanredno kolo.

Čukarički je bio na pragu velikog trijumfa u Surdulici koji bi ga totalno približio granici koja vodi u plej-of, ali je radnik uspeo da se izvuče - 1:1.

Brđani su poveli u 27. minutu preko Beka Fofane, da bi Adamović u 74. postavio konačan rezultat.

Neočekivan poraz na svom terenu doživeo je Radnički iz Niša čime se pokazalo da je Real sa Nišave u rezultatskoj krizi.

Bolji od Radničkog bio je Spartak iz Subotice, a strelac jedinog gola bio je Nemanja Milić u 86. minutu.

Milić koji je već viđen kao novi napadač Crvene zvedze od zimskog prelaznog roka.

Podsetimo, nedavno je boravio na Marakani gde je pregovarao sa sportskim sektorom.