Partizan trojkama dotukao Megu 1Foto: Starsport

Košarkaši Partizana pobedili su Mega Leks u Pioniru rezultatom 86:79, u 11. kolu regionalne ABA lige.

Duel u Pioniru obilovao je promenama u vođstvu i greškama, ali je Partizan u drugom poluvremenu koliko toliko stabilizovao svoju igru i na kraju je stigao do osme pobede u sezoni, prenosi B92 u svom izveštaju.

Gosti su bolje otvorili meč, imali su u prvoj deonici devet poena viška, ali su šutirali previše trojki (33), pa i nisu mogli da se nadaju boljem rezultatu.

Partizan je u trećoj deonici spustio loptu u reket, Birčević i Luković odradili su odličan posao, a pobedu su crno-beli overili trojkama Andrića i Hečera u poslednja dva minuta.

Hečer je zvaršio sa 16 poena i 3 asistencije, Luković je imao 12 poena i 10 skokova, a Birčević je dodao 15 poena i 5 skokova. U sastavu Mege, koja je pretrpela sedmi poraz, Jaramaz je ubacio 16 poena uz 5 asistencija, a Zagorac je uz 15 poena imao 5 skokova i 5 asistencija.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.