Sportal
i

ARSENAL SRUŠIO PALAS Magija Žirua na kratko razdrmala uspavane navijače!

Miloš Rangelov - Vest objavljena: 20:04 - 01.01.2017

Izgleda da su navijači Arsenala baš burno slavili Novu godinu... Na meču 19. kola Premijer lige tim iz Londona ugostio je Kristal Palas (2:0), atmosfera je bila pozorišna a pristalice Vengerove ekipe razbudio je Olivije Žiru golom kakav se retko viđa.

Olivije Žiru
Olivije Žiru Foto: Stare Slike

Na “Emiratima” je bilo tiše nego ikada... Kao da se navijačima spavalo posle burne proslave, a onda je na scenu stupio Olivije Žiru. Sve vredno pomena na ovom meču desilo se u 17. minutu. Sančez je ubacio loptu, a Francuz petom, preko glave pogodio mrežu rivala! Bio je to njegov šesti pogodak na poslednja četiri susreta.

Pokušavali su momci Sema Olerdajsa da priprete ali nisu imali snage za jači otpor. Ivobi je golom u 56. minutu trasirao put domaćima ka pobedi.

Lep početak godine za Vengerov tim. Žiru igra kao preporođen, a ostaje da se vidi da li je prvog dana 2017. godine postignut možda i najlepši gol.

Premijer liga, 19. kolo

Petak:

Hal - Everton 2:2 (1:1)

(Doson 6, Snodgres 66 - Maršal 45+1 ag, Barkli 84)

Subota:

Barnli - Sanderlend 4:1 (1:0)

(Grej 31, 51, 53, Barns 67 - Defo 71)

Čelsi - Stouk 4:2 (1:0)

(Kejhil 33, Vilijan 57, 65, Košta 85 - Martins Indi 46, Krauč 64)

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima, pridružite se našoj WhatsApp zajednici ili čitajte na Google News.

Sportal VIDEO

Sportal.rs
15 47
NBA

15:47 - 28.03.2024

video Ovako izgleda majstorija Pokuševskog

Košarkaši Šarlota uspeli su da savladaju ekipu Klivlenda u jednoj neobičnoj utakmici, tokom koje su ekipe za tri četvrtine kombinovale čak 196 poena, da bi u poslednjoj deonici zajedno postigle samo 33 poena. Hornetsi su slavili uz dabl-dabl Vase Micića (11 poena, 12 asistencija) i 10 poena Pokuševskog uz sedam skokova.

Karlos Alkaras, FOTO: Camilla Stolen / imago sportfotodienst / Profimedia
14 17
Tenis

14:17 - 28.03.2024

video Alkaras otkrio čime se bavi osim tenisom: To me opušta!

Karlos Alkaras i Lorenco Museti jesu dobri prijatelji, ali Španac nije imao milosti u 4. kolu mastersa u Majamiju, već je slavio sa 6:3, 6:3. Fabijan Marošan se pobrinuo za iznenađenje večeri jer je savladao De Minora sa 6:4, 0:6, 6:1.

Misliš da je to sve? Nastavi da čitaš, imamo još mnogo toga za tebe :)