Sportal
i

INSINJE KOMANDOVAO Napolitanci pokorili Rim i rastužili Lacio /VIDEO/

sportal - Vest objavljena: 22:48 - 09.04.2017

Fudbaleri Napolija dominirali su na gostovanju u Rimu i savladali Lacio sa ubedljivih 3:0 za kraj 31. kola Serije A.

Kaljehon, Insinje i Mertens
Kaljehon, Insinje i Mertens Foto: Stare Slike

Junak sudara na Olimpiku je Lorenco Insinje koji se pobrinuo za tugu među navijačima nebesko-plavih na tribinama, odnosno slavlje Napolitanaca.

Da će Lacio ostati bez bodova najavljeno je u 25. minutu - Hamšik je poslao dodavanje neuhvatljivo za domaću odbranu i sa leve strane na drugoj stativi pronašao Kaljehona kome nije bilo teško da zatrese mrežu.

Posle šest minuta igre u drugom delu odbrana Rimljana je opet podbacila, Alan je prebacio njihov bedem i pronašao Insinjea koji je udvostručio prednost.

Omaleni italijanski napadač je bio najveća pretnje po domaću ekipu, pa je u sudijskoj nadoknadi rutinskom egzekucijom završio sjajnu kontru i udarcem u donji levi ugao postavio konačnih 0:3.

Što se tiče naših fudbalera u poraženim redovima, Sergej Milinković-Savić je odigrao ceo meč, Dušan Basta je zamenjen u 59. minutu, dok je Filip Đorđević ostao na klupi.

Sampdorija - Fjorentina 2:2 (1:0)

(Fernandez 5, Alvarez 71 - Rodrigez 60, Babakar 89)

Milan - Palermo 4:0 (3:0)

(Suso 6, Pašalić 19, Baka 37, Deulofeu 70)

Bolonja - Roma 0:3 (0:2)

(Facio 25, Salah 41, Džeko 75)

Kaljari - Torino 2:3 (1:2)

(Borijelo 19 penal, Han 90 - Ljajić 33, Beloti 39, Akva 53)

Krotone - Inter 2:1 (2:0)

(Falćineli 18 penal, 22 - D'Ambrozio 65)

Udineze - Đenova 3:0 (2:0)

(De Paul 20, Zapata 31, Rubinjo 49 autogol)

Lacio - Napoli 0:3 (0:1)

(Kaljehon 25, Insinje 51, 90)

Tabela Serije A
Tabela Serije A Foto: Stare Slike

(B.O.)

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vestima i događajima, pridružite se našoj WhatsApp zajednici ili čitajte na Google News.

Sportal VIDEO

Odbojka derbi  Crvena Zvezda, Partizan 5 utakmica finalne serije za prvaka Srbije,  FOTO: Sportal/Aleksandar Dimitrijević
20 56
Odbojka

20:56 - 26.04.2024

video Dodela pehara igračima Zvezde

Odbojkaši Crvene zvezde novi su šampioni Srbije, pošto su u petoj utakmici finalne serije savladali na Banjici ekipu Partizana, rezultatom 3:0 (25:23, 25:18, 25:18). Evo kako je izgledala dodela pehara od strane Đule Meštera.

20 45
Odbojka

20:45 - 26.04.2024

video Slavlje igrača Zvezde sa navijačima

Odbojkaši Crvene zvezde novi su šampioni Srbije, pošto su u petoj utakmici finalne serije savladali na Banjici ekipu Partizana, rezultatom 3:0 (25:23, 25:18, 25:18). Pogledajte slavlje navijača i igrača.

20 44
Odbojka

20:44 - 26.04.2024

video Poslednji poen i slavlje Zvezde

Odbojkaši Crvene zvezde novi su šampioni Srbije, pošto su u petoj utakmici finalne serije savladali na Banjici ekipu Partizana, rezultatom 3:0 (25:23, 25:18, 25:18). Pogledajte poslednji poen na meču i slavlje igrača i navijača.

Misliš da je to sve? Nastavi da čitaš, imamo još mnogo toga za tebe :)