Voždovac šokirao Partizan u Humskoj

Fudbaleri Voždovca pobedili su ekipu Partizana u Humskoj sa 3:1 u okviru vandrednog četvrtog kola Superlige Srbije.

Partizan je rano poveo nakon prodora Jankovića koji je pao u šesnaestercu čime je izborio penal.

Đurđević je bio siguran sa i sa bele tačke doveo svoj tim u prednost.

Još je trajalo slavlje na tribinama stadiona u Humskoj a defanzivci Voždovca su jednom dugom loptom sa svoje polovine uposlili Stuparevića koji je matirao Kljajića za izjednačenje.

"Zmajevi" su do kraja poluvremena bili i ofanzivnija ekipa koja je i na kraju i uspela da dođe i do preokreta.

Nakon veoma loše reakcije golmana Partizana Kljajića na centaršut sa desne strane. Duronjić se snašao i iskoristio tu grešku.

Drugo poluvreme je obeležila totalna inicijativa "crno-belih", koji su iz minuta u minut stvarali šanse, ali iste nisu uspeli da iskoriste Tavamba, Suma i Đurđević.

Voždovac se strpljivo branio i čekao svoju šansu iz kontre i greške fudbalera Partizana, što su i dočekali u 87. minutu.

Grešku "crno-belih" na sredini terena gosti su iskoristili brzom tranzicijom i prelepim driblingom i završnicom Ješića stavili tačku na meč.

Voždovac je zabeležio treću pobedu u sezoni i izbio na drugo mesto sa 10 bodova, jednim više od Partizana, a dva manje od Vojvodine, koja je savladala Borac u Čačku sa 2:0.

21.55 – Kraj meča, pobeda Voždovca od 3:1.

21.47 – GOOOL! Voždovac vodi sa 3:1, Veoma lep pogodak Ješića kojim verovatno stavlja tačku na meč u 87. minutu.

21.05 – Počelo je drugo poluvreme.

20.48 – Poluvreme je u Humskoj. Partizan Voždovac 1:2.

20.40 – GOOOL! Voždovac vodi sa 2:1. Veoma loša reakcija golmana Kljajića na centaršut Filipovića sa desne strane. Na pravom mestu se našao Duronjić koji je iskoristio tu grešku i ugurao loptu u gol Partizana u 39. minutu utakmice.

20.09 – GOOOL! Voždovac ekspresno uzvraća udarac. Samo što su Zmajevi izveli loptu sa centra nakon primljenog gola, dugom loptom sa svoje polovine pronalaze Stuparevića koji je pobegao odbrani Partizana i savladao Kljajića za 1:1 u osmom minutu utakmice.

20.08 – GOOOL! Đurđević postiže gol sa bele tačke. Partizan vodi sa 1:0 u sedmom minutu meča.

20.07 – Jedanaesterac za Partizan, Janković je bio u prodoru nakon čega je čini se prelako pao u šestaestercu Voždovca, ali je sudija ipak dosudio penal.