Voša na čelu tabele

Fudbaleri Vojvodine savladali su u gostima čačanski Borac sa 2:0, i tako zaseli na prvo mesto u Superligi Srbije.

Vojvodina je savladala Borac u gostima sa 2:0, čime su zadržali maksimalan učinak i imaju 12 bodova iz četiri kola.

Strelci za novosadski tim bili su Bempah u 27. minutu i Mihajlović u 79. minutu.

U narednom kolu, Vojvodina će dočekati Partizan na "Karađorđu", a taj meč igraće se u nedelju, sa početkom u 19 časova.

Čukarički je ostvario drugu pobedu u prvenstvu, pošto je na svom stadionu savladao Mladost sa 1:0, golom Ognjena Ožegovića u nadoknadi prvog poluvremena.

Klub sa Banovog brda ima šest bodova i osmi je na tabeli, ispred Mladosti koja ima četiri, koliko i Napredak, Rad i Radnik.

Rad je bio bolji od Zemuna na Banjici i pobedio sa 2:0. Ekipa sa Banjice ima četiri boda, dok Zemun ima samo jedan.

Napredak je prethodno zabeležio prvu pobedu u sezoni, pošto je u gostima savladao Bačku sa 4:1, dok je Radnički bio bolji 2:1 od Mačve u Šapcu.

Preostale dve utakmice četvrtog kola igraće se u četvrtak od 20.00, kada će Crvena zvezda gostovati Radniku, a Javor dočekati Spartak.